Середа, 16.01.2019, 06:04
Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

В рамках реалізації проекту науково-методичного центру «Міські методичні навчання» 28 березня 2017 року практичним психологом дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №135 "Лебідь" Кременецькою Любов Володимитівною проведено другий психологічний практикум для практичних психологів ДНЗ.

Проведений майстер-клас, спрямовано на розширення професійних можливостей практичних психологів шляхом оволодіння інноваційними техніками роботи.

Учасникам репрезентовано досвід гуманізації навчально-виховного процесу дошкільного навчального закладу засобами казкотерапії: практика використання казкотерапії в роботі з дітьми, педагогами, батьками; представлено зразки успішного використання казкотерапії у проблемних ситуаціях, алгоритм поєднання казкотерапії з іншими засобами професійної діяльності – з ігротерапією, музикотерапією, метафоричними–асоціативними картами, технологія створення метафоричних висловів і написання терапевтичних казок.

... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: art_kuz | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

В ліцеї ріднім нині свято.

 Як швидко роки вдалину летять…

 Хай лине дзвоник ввись крилато,

 Бо нам сьогодні – 25!

 

Запорізький багатопрофільний ліцей “Перспектива” – це особливий, неповторний шкільний світ зі своїми традиціями, творчими педагогічним та учнівським колективами. Він надає освітні послуги за шістьма профілями. Ліцей сьогодні – це високі результати освітньої діяльності висококваліфікованих вчителів та вмотивованих учнів.

Заклад засновано 19 серпня 1991 року. У березні 1992 року він отримав статус ліцею. В 1995 році відбувся перший випуск ліцеїстів. За 25 років ліцей підготував більше тисячі випускників. Його учні є призерами обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, інтелектуальних конкурсів.

... Читати далі »

Переглядів: 205 | Додав: art_kuz | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)

23 березня 2017 року в приміщенні ЗОДА голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив дипломами та грошовими преміями переможців та лауреатів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». До урочистої церемонії також приєдналася головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Катерина Таранік-Ткачук.

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Озерова зазначила, що конкурс «Учитель року» у 2016/2017 навчальному році проводився з фахів: інформатика, музичне мистецтво, початкова освіта, біологія (у два етапи: заочний і очний). Цього року до участі в обласному турі конкурсу подали матеріали 76 педагогічних працівників. Представлені матеріали були розглянуті незалежним журі у складі фахівців КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, Запорізького національного університету, КЗ «Запорізький педагогічний коледж» ЗОР, учителів-методистів загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя та Запорізької област, які й визначали переможців та лауреатів обласного туру.

... Читати далі »

Переглядів: 191 | Додав: art_kuz | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)

23 березня 2017 року в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №65 відбулися районні батьківські збори з питань профілактики суїцидальної поведінки та інтернет залежності підлітків.

Інспектор відділення ювенальної превенції головного управління Національної поліції Ульяненко Костянтин Володимирович розповів про профілактичні заходи щодо запобігання  суїцидальної поведінки у підлітковому віці, алгоритми взаємодії для будування довірливих стосунків між батьками та дитиною, можливості співпраці батьківської спільноти, кіберполіції та національної поліції.

... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: art_kuz | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

22 березня 2017 року у Шевченківському районі проведено прибирання території по вул. Чарівній. До суботника приєдналися представники районного відділу освіти та казначейства.

Територія не перебуває у віданні комунальних підприємств. Прибирають тут не часто. Учасники суботника озброївшись граблями і віниками, збирали торішнє листя і сміття. Пропозиція вийти на імпровізований суботник була підтримана без сумнівів. "Прибирання, кажуть його учасники, не разовий акція".

Наводять лад в районі об'єднаними зусиллями. Окрім прибирання територій ведеться кронування дерев. За даними райадміністрації, зібрано і вивезено понад вісімсот кубометрів листя і 50 кубометрів гілок.

... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: art_kuz | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

З метою розвитку руху юних рятувальників в Україні, поглиблення знань і пропаганди  пожежної справи, формування навичок, вмінь учнів діяти в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях 17 березня 2017 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 проведено районний етап  ХХІІІ Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних серед закладів освіти Шевченківського району. 

ДЮП для всіх  учасників не тільки корисна гра, але й справжнє свято, що запам’ятається на все життя.

В районному заході прийняли участь понад 100 школярів району - 8 команд  шкільних Дружин юних пожежних – НВЗ №18, 60, 63, 65, 77, 93, 95, «Вибір». Районний конкурс проведено територіальним відділом освіти Шевченківського району спільно з працівниками Державної пожежної частини №4  та головним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій ЗМУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Павловим Р.С.

... Читати далі »

Переглядів: 209 | Додав: art_kuz | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з високою нагородою – золотою медаллю адміністрацію та авторський колектив початкової школи Запорізького навчально-виховного комплексу №42 – учасників  VIII Міжнородної виставки  «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила  16-18 березня 2017 року в м. Києві.

На виставку була надіслана творча робота педагогів початкової школи з теми: «Методичний комплекс «Крок від дитинства до школи», яка складається з двох частин:

1. Програма школи майбутнього першокласника «Крок від дитинства до школи»;

2. Розробки занять до програми.

Над розробкою досвіду працював авторський колектив педагогів початкової школи ЗНВК №42 у складі:

Ахмадєєвої Світлани Миколаївнаи (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії);

Карась Альвіни Іванівни (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель);

Карась Любов Ярославівни (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель);

Косси Інни Володимирівни (вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії);

Некрасової Ольги Петрівни (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель).

... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: art_kuz | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

В соціальних мережах розповсюджується фейкове повідомлення, що на 18-19 березня 2017 року однією з суїцидальних спільнот заплановане масове самогубство підлітків.

З’ясовано, що спочатку фейкова інформація розповсюджувалась в Російській Федерації, а тепер настала черга України. Мета зловмисників – нагнітання істерії, моральна паніка, що полягає у поширенні в українському суспільстві істерії щодо проблеми масових самогубств в дитячому середовищі, які нібито загрожують безпеці суспільства та його моральним цінностям.

Шановні батьки, просимо 18-19 березня 2017 року провести час разом з дітьми, не  залишати дітей без нагляду. Не допустити потрапляння дітей у такі групи, рекомендуємо приділяти більшу увагу психологічному стану дітей!

Додаткова інформація розміщена на сайті  Національної поліції Запорізької області: https://zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/151085

... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: art_kuz | Дата: 16.03.2017 | Коментарі (0)

День українського добровольцясвято, що відзначається в Україні 14 березня.

День установлений Верховною Радою України 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

... Читати далі »

Переглядів: 140 | Додав: art_kuz | Дата: 15.03.2017 | Коментарі (0)

В рамках проведення Місячника "Професійний орієнтир" в Запорізькій області 1 березня 2017 року відбувся сумісний захід територіального відділу освіти Шевченківського району, Центру зайнятості Шевченківського району і Авіаційного коледжу ім. Івченка для учнів 8-9 класів, які мали змогу поспілкуватись з педагогами Авіаційного коледжу, ХАІ, представниками підприємства "Мотор-Січ".

14 березня 2017 року учні закладів освіти району закладів освіти №4, 12, 19, 65, 95, 101, "Вибір" прийняли участь у профорієнтаційному заході "День відкритих дверей" в Запорізькому ПТУ №27.

Великий шлях починається з маленького кроку. Бажаємо, щоб наші діти робили їх  у вірному напрямку!

... Читати далі »

Переглядів: 191 | Додав: art_kuz | Дата: 15.03.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту

Національна дитяча гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019
uCoz