Четвер, 26.04.2018, 11:48
Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

З метою розвитку творчого потенціалу дітей дошкільного віку, виявлення обдарованих дітей, виховання патріотичних почуттів, відродження та збереження народних родинних традицій та історичної спадщини у підростаючого покоління з 14 березня по 6 квітня 2017 року було проведено районний конкурс художньої творчості «Таланти ДНЗ Шевченківського району».

Свою творчість  демонстрували маленькі учасники із 17 дошкільних закладів та 7 дошкільних підрозділів Запорізьких навчально-виховних комплексів, які викликали у всіх присутніх не лише почуття гордості, але й справжнього захвату, розчулення і впевненості в тому, що малеча Шевченківського району – найталановитіша!         

В репертуарі учасників переважали пісні, художнє слово, таночки, хореографічні етюди  про Україну, героїзм наших воїнів, любов до матері, рідного краю, рідної землі, державної символіки, традицій українського народу.

... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: art_kuz | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)

Протягом лютого-березня 2017 року пройшов VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу.

Щорічно конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою впровадження інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №270 «Іскринка» став переможцем конкурсу з чим їх і вітаємо!

... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: art_kuz | Дата: 31.03.2017 | Коментарі (0)

29 березня 2017 року на базі Запорізького навчально-виховного комплексу №64  відбувся семінар для керівників закладів освіти Шевченківського району з теми: «Реалізація інклюзивної освіти в управлінській діяльності навчального-виховного комплексу».

З метою забезпечення успішного розвитку інклюзивної освіти в навчальних закладах району педагогічний колектив представив свої напрацювання, були розглянуті питання:

*реалізація інклюзивної освіти в навчальному закладі (Глєзєрова Л.В.);

*забезпечення права на освіту дітей з особливими потребами (Ашихміна О.М.);

*психолого-педагогічний супровід дітей з особливостями психофізіологічного розвитку в умовах інклюзивного навчання (Руденко Я.Ю.).

... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: art_kuz | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

В рамках реалізації проекту науково-методичного центру «Міські методичні навчання» 28 березня 2017 року практичним психологом дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №135 "Лебідь" Кременецькою Любов Володимитівною проведено другий психологічний практикум для практичних психологів ДНЗ.

Проведений майстер-клас, спрямовано на розширення професійних можливостей практичних психологів шляхом оволодіння інноваційними техніками роботи.

Учасникам репрезентовано досвід гуманізації навчально-виховного процесу дошкільного навчального закладу засобами казкотерапії: практика використання казкотерапії в роботі з дітьми, педагогами, батьками; представлено зразки успішного використання казкотерапії у проблемних ситуаціях, алгоритм поєднання казкотерапії з іншими засобами професійної діяльності – з ігротерапією, музикотерапією, метафоричними–асоціативними картами, технологія створення метафоричних висловів і написання терапевтичних казок.

... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: art_kuz | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

В ліцеї ріднім нині свято.

 Як швидко роки вдалину летять…

 Хай лине дзвоник ввись крилато,

 Бо нам сьогодні – 25!

 

Запорізький багатопрофільний ліцей “Перспектива” – це особливий, неповторний шкільний світ зі своїми традиціями, творчими педагогічним та учнівським колективами. Він надає освітні послуги за шістьма профілями. Ліцей сьогодні – це високі результати освітньої діяльності висококваліфікованих вчителів та вмотивованих учнів.

Заклад засновано 19 серпня 1991 року. У березні 1992 року він отримав статус ліцею. В 1995 році відбувся перший випуск ліцеїстів. За 25 років ліцей підготував більше тисячі випускників. Його учні є призерами обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, інтелектуальних конкурсів.

... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: art_kuz | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)

23 березня 2017 року в приміщенні ЗОДА голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив дипломами та грошовими преміями переможців та лауреатів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». До урочистої церемонії також приєдналася головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Катерина Таранік-Ткачук.

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Озерова зазначила, що конкурс «Учитель року» у 2016/2017 навчальному році проводився з фахів: інформатика, музичне мистецтво, початкова освіта, біологія (у два етапи: заочний і очний). Цього року до участі в обласному турі конкурсу подали матеріали 76 педагогічних працівників. Представлені матеріали були розглянуті незалежним журі у складі фахівців КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, Запорізького національного університету, КЗ «Запорізький педагогічний коледж» ЗОР, учителів-методистів загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя та Запорізької област, які й визначали переможців та лауреатів обласного туру.

... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: art_kuz | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)

23 березня 2017 року в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №65 відбулися районні батьківські збори з питань профілактики суїцидальної поведінки та інтернет залежності підлітків.

Інспектор відділення ювенальної превенції головного управління Національної поліції Ульяненко Костянтин Володимирович розповів про профілактичні заходи щодо запобігання  суїцидальної поведінки у підлітковому віці, алгоритми взаємодії для будування довірливих стосунків між батьками та дитиною, можливості співпраці батьківської спільноти, кіберполіції та національної поліції.

... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: art_kuz | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

22 березня 2017 року у Шевченківському районі проведено прибирання території по вул. Чарівній. До суботника приєдналися представники районного відділу освіти та казначейства.

Територія не перебуває у віданні комунальних підприємств. Прибирають тут не часто. Учасники суботника озброївшись граблями і віниками, збирали торішнє листя і сміття. Пропозиція вийти на імпровізований суботник була підтримана без сумнівів. "Прибирання, кажуть його учасники, не разовий акція".

Наводять лад в районі об'єднаними зусиллями. Окрім прибирання територій ведеться кронування дерев. За даними райадміністрації, зібрано і вивезено понад вісімсот кубометрів листя і 50 кубометрів гілок.

... Читати далі »

Переглядів: 88 | Додав: art_kuz | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

З метою розвитку руху юних рятувальників в Україні, поглиблення знань і пропаганди  пожежної справи, формування навичок, вмінь учнів діяти в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях 17 березня 2017 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 проведено районний етап  ХХІІІ Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних серед закладів освіти Шевченківського району. 

ДЮП для всіх  учасників не тільки корисна гра, але й справжнє свято, що запам’ятається на все життя.

В районному заході прийняли участь понад 100 школярів району - 8 команд  шкільних Дружин юних пожежних – НВЗ №18, 60, 63, 65, 77, 93, 95, «Вибір». Районний конкурс проведено територіальним відділом освіти Шевченківського району спільно з працівниками Державної пожежної частини №4  та головним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій ЗМУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Павловим Р.С.

... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: art_kuz | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з високою нагородою – золотою медаллю адміністрацію та авторський колектив початкової школи Запорізького навчально-виховного комплексу №42 – учасників  VIII Міжнородної виставки  «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила  16-18 березня 2017 року в м. Києві.

На виставку була надіслана творча робота педагогів початкової школи з теми: «Методичний комплекс «Крок від дитинства до школи», яка складається з двох частин:

1. Програма школи майбутнього першокласника «Крок від дитинства до школи»;

2. Розробки занять до програми.

Над розробкою досвіду працював авторський колектив педагогів початкової школи ЗНВК №42 у складі:

Ахмадєєвої Світлани Миколаївнаи (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії);

Карась Альвіни Іванівни (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель);

Карась Любов Ярославівни (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель);

Косси Інни Володимирівни (вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії);

Некрасової Ольги Петрівни (вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель).

... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: art_kuz | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту

Національна дитяча гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018
uCoz